X
AKTİVİTELER
Mavi Bayrak Belgeli Elit sahili. ladet Dinlenme Havuzu ,3 su parkı kaydırağına sahip 1 aktivite havuzu ve çocuklarımız için üzeri kapalı 1 çocuk havuzu, Güzellik ve Sağlık Merkezi, su sporları, mini golf, fıtness merkezi.alış veriş merkezi, daha genç konuklarımız için "Solino Club", ve çeşitli lezzetleri barındıran restoranları ile temiz bir sahil sizleri eşsiz bir tatile davet ediyor.

Belek Beach Resort'te siz eğlenip dinlenirken, çocuklarınız da rüya gibi bir tatil yapacak. Anne-babaların tatillerini gözü arkada kalmadan geçirebilmeleri için minik misafırlerine birbirinden keyifli aktiviteler sunmaktadır. Profesyonel animasyon ekibimizin sizler için hazırladığı skeçler, sahne şovları ve yarışmalar ile gün boyu keyifli saatler geçirirken, akşamları; muhteşem revü, kabare ve şovlar ile süren eğlenceler ile beklentilerinizin üzerinde bir tatil geçireceksiniz. LUNAPARK Eğlence maximumda...

Luna Park

Bölgenin ilk ve tek Lunapark aktivitesi olma ayrıcalığı ile çocuklarınızın en keyifli saatlerine ve eğlencelerine ortak olabilirsiniz.

Ücretli Aktiviteler

Luna Park, Çocuk Bakıcılığı, Oda Servisi, Emanet Kasa ( odalarda ), Telefon ve Fax Hizmetleri, Tenis Gece Aydınlatması ), Tenis Raketi ve Topu, Çamaşırhane Hizmeti, Kuru Temizleme, Kese, Masah, Doktor Hizmetleri, Su Sporları, Fotğraf Hizmetleri, Oyun Salonu, Internet Cafe, Bilardo, Araba Kiralama Servisi, Kuaför Hizmetleri, Alış Veri Merkezi, Balina ile yüzme dersleri

Ücretsiz Hizmetler

Animasyon Gösterileri, Çocuk Kulübü, Aerobik, Step, Fitness Center, Hamam, Sauna, Plaj Havluları, Güneş Şemsiyeleri, Su Jimlastiği, Su Kaydırağı, Şezlong, Minder, Tenis, Masa Tenisi, Mini Futbol, Mini Golf, Disco, Wireless Internet.
Kışın havuz keyfi çıkartmak isteyen konuklanmız için özel olarak ısıtılan (27 — 28 derece) kapalı havuzumuz isteklere cevap vermek için oluşturulmuştur. Kapalı havuzumuz derinliği 140 an standartlara uygun olup kapladığı alan 130 m2 dir. 18 m2 lik çocuk havuzu 40 an derinliğinde olmak üzere kapalı havuzun bir bölümünde bulunmaktadır.

Açık Yüzme Havuzu ( su kaydıraklı )

Havuzun keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için yörenin en büyük havuzları siz konuklarımız için düşünülmüştür.140 an derinliğinde ve 1100 m2 boyutunda, son derece hijyenik şartlarla kontrolü ve bakımı yapılan açık yüzme havuzumuzda sıcak yaz aylarının tadına varabilirsiniz.Değişik su kaydırağı seçeneklertni deneyerek eğlencenin doruğuna ulaşabilirsiniz.

Çocuk Havuzu

Havuz keyfimden çocuğunuzun nasıl faydalanacağını mı düşünüyorsunuz 7 öyleyse derinliği 40 an olan 100 m2 genişliğindeki açık çocuk havuzu ve 23 m2 genişliğindeki kapalı çocuk mini havuzumuzda çocuğunuzun güvenle havuz keyfini çıkarmasını izleyebilirsiniz.

Açık Yüzme Havuzu ( Dinlenme Havuzu )

Ana bina ve yatak ünitelerimizin tam orta kısmında bulunan dinlenme havuzu 300 m2 boyutu ve 140 cm derinliğindedir.Otelimizde tatillerini geçiren misafirlerimizin dinlenmelerini ve gürültüden uzak tatil keyfini doyasıya yaşamaları için tasarlanmıştır. ANIMASYON PROGRAMI Profesyonel ve uluslararası kadrosuyla unutamayacağınız bir tatil ve muhteşem dakikalar geçireceğiniz akşam Show'larını havuz ve manzarası arasında izletmek hedefimizdirfizel bir animasyon mekanı olarak tasarlanmış olan anfi tiyatromuz tüm misafırlerimize hizmet verebilecek kapasitededir.Akşam Showları değişik ülkelere hitap eden gösterilerle donatılmıştır. Gündüz Animasyonu : Ping — Pong Okçukuk, Step, Aerobik, Plaj Voleybolu, Tenis, Mini Golf, Turnuvalar, Çeşitli Yarışmalar Gece Animasyonu : Müzikaller , Yarışmalar, Cabereler, Playcack, Canlı Müzik, Revü, Türk Gecesi Mini Club Servislerimiz : Konuklarımızın çocukları ile huzurlu bir ortamda rahat bir tatil yapmaları amacı ile tüm gün boyunca Mini Club hizmetleri bünyesindeki deneyimli Mini Club personeli tarafından yürütülecektir. 04 - 12 yaş arası tüm çocuklarınız' Çocuk Klubümüze bekliyoruz. SAĞLIK MERKEZ Wellness Center sağlık merkezi sizi hem fiziksel hem de zihinsel Olarak yenilemek ve rahatlatmak için hizmet veren merkezimizdir. Ayrıca sağlık merkezimiz bünyesinde yer alan hizmetlerimiz ; Fitness Salonu, Türk Hamamı, Sauna, Masa, Doktor & Hemşire

Animasyon Programı

Profesyonel ve uluslararası kadrosuyla unutamayacağınız bir tatil ve muhteşem dakikalar geçireceğiniz akşam Show'larını havuz ve manzarası arasında izletmek hedefimizdirfizel bir animasyon mekanı olarak tasarlanmış olan anfi tiyatromuz tüm misafırlerimize hizmet verebilecek kapasitededir.Akşam Showları değişik ülkelere hitap eden gösterilerle donatılmıştır.

Gündüz Animasyonu

Ping — Pong Okçukuk, Step, Aerobik, Plaj Voleybolu, Tenis, Mini Golf, Turnuvalar, Çeşitli Yarışmalar

Gece Animasyonu

Müzikaller , Yarışmalar, Cabereler, Playcack, Canlı Müzik, Revü, Türk Gecesi

Mini Club Servislerimiz

Konuklarımızın çocukları ile huzurlu bir ortamda rahat bir tatil yapmaları amacı ile tüm gün boyunca Mini Club hizmetleri bünyesindeki deneyimli Mini Club personeli tarafından yürütülecektir. 04 - 12 yaş arası tüm çocuklarınız' Çocuk Klubümüze bekliyoruz.

Sağlık Merkezi

SPA  merkezi sizi hem fiziksel hem de zihinsel Olarak yenilemek ve rahatlatmak için hizmet veren merkezimizdir. Ayrıca sağlık merkezimiz bünyesinde yer alan hizmetlerimiz ; Fitness Salonu, Türk Hamamı, Sauna, Masa, Doktor & Hemşire

Alışveriş Merkezi

Butik, hediyelik eşya, gümüş mağazaları, market, kuyumcu, kuaför, fotoğrafçı, çantacı,
**Mevsim şartlarına göre hizmetlerizde saat ve yer değişikliği yapılabilir.